سبکبالان عاشق
قالب وبلاگ
نامه «شهید همت» به خانواده اش + عکس

 

این نامه در سال 1359 ، از جانب شهید حاج محمد ابراهیم همت که چند سال بعد به فرماندهی لشکر 27 محمد رسول الله رسید ، خطاب به خانواده اش نوشته شده است.    

به گزارش مشرق ، نامه زیر در مورخه 26 آبان 1359 ، از جانب شهید حاج محمد ابراهیم همت که چند سال بعد به فرماندهی لشکر 27 محمد رسول الله رسید ، خطاب به خانواده اش نوشته شده است:

سلام بر عاشورا ، میعادگاه عاشقان راه خدا
وسلام بر زینب الگوی همیشه جاوید زن مسلمان
و سلام بر پدر و مادر و خواهران و برادران عزیزم باد که همیشه برای من زحمت کشیده اید. باری بسیار دلم می خواست بتوانم عاشورا را در شهرضا باشم و عجیب علاقه به سینه زدن و عزاداری در این روز بزرگ را داشتم ولی به علت این که در این جا کسی نبود و در ضمن کار نیز بسیار زیاد بود لذا نتوانستم بیایم. به آقا بگویید به جای من هم سینه بزند.من صحیح و سالمم و ان شاءالله در فرصتی ذیگر که توانستم مرخصی می گیرم و به شهرضا سری می زنم. سلام مرا به همه فامیل و آشنایان برسانید ، خصوصا به حبیب الله و همسرش، آقا منصور و همسرش و ننه جان عزیز. همه شما را به خدا می سپارم. شاد و سربلند باشید.
حقیر و مخلص شما محمدابراهیم همت

[ شنبه ۱۳۸٩/۱٠/٢٥ ] [ ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ ] [ عبدالحکیم دهقانیان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

دانشجوی رشته منابع طبیعی -گرایش آبخیزداری دانشگاه جیرفت هستم.هدف بنده حقیر از ایجاد این وبلاگ معرفی بیشتر شهدای والا مقام و فرماندهان ارشد جنگ می باشد.زیرا امام خامنه ای(معظم له)میفرمایند:(امروزه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.)ـــــــ ما هم از دل و جان گوش به فرمان حکیم فرزانه امام خامنه ای هستیم و به ندای وی لبیک می گوییم.
امکانات وب
mouse code

كد ماوس